Kilometry miłości

Wszystkich uczestników Rolkowej Pielgrzymki Wrocławskiej zachęcamy do pokonywania kilometrów nie tylko dla siebie, ani wyłącznie dla Boga, ale także dla drugiego człowieka. Zapraszamy do włączenia się w akcję pomocową „Kilometry Miłości”  przygotowaną przez Salezjański Wolontariat Misyjny „Młodzi Światu” oddział we Wrocławiu. W roku 2016 wybudowaliśmy studnię w RCA w Galabadja. W 2017 roku zanieśliśmy pomoc do Aleppo, włączając się w akcję Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego Młodzi Światu „Nieśmiertelni”. W roku 2018 wsparliśmy zniszczone przez wojnę oratorium salezjańskiemu w Damaszku w Syrii. Natomiast w 2019 roku nasze serca skierowaliśmy do podnoszącego się po wojnie Sudanu Południowego i zbieraliśmy środki na pomoc podopiecznym Sióstr Salezjanek w Wau. Dołączyliśmy także do kampanii UNITY vs COVID, a w 2021 roku pomogliśmy w remoncie Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Gambii.

W tym roku naszą cegiełkę chcemy dołożyć na rzecz Centrum Młodzieżowego w Liberii. Pielgrzymi będą mogli dobrowolnie wybrać  pakiet, w którym za przejechany 1 km wniosą ofiarę na ten cel. Darowiznę  będzie można  wpłacić na konto lub gotówką w trakcie pielgrzymki. Za przejechane 221 km proponujemy następujące pakiety:

Marmurowy Pakiet – dowolna kwota poniżej 0,50 gr za 1 km
Brązowy Pakiet – 0,50 gr za 1km =  110,5 zł
Srebrny  Pakiet – 1 zł za 1 km = 221 zł
Złoty Pakiet – 2 zł za 1 km = 442 zł
Platynowy Pakiet – dowolna kwota powyżej 2zł za 1km

Każdy darczyńca otrzyma Dyplom „Kilometrów Miłości”. Można zachęcić bliskich, znajomych i krewnych do partycypowania w kosztach Waszych pakietów. Razem możemy więcej. Udział w „Kilometrach Miłości” jest możliwy wyłącznie dla uczestników pielgrzymki.

Przewiń na górę